Økoland
okoland.no
5 kg
119,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 879,75 kr igjen
- Ordinær
- 159 kr
- Enhet
- 23,85 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Økologisk tomatpassata er en fyldig og smakfull tomatsaus laget av solmodne økologiske tomater som er skånsomt most og silt for en silkemyk konsistens. Med sin rene og naturlige smak er passata en allsidig ingrediens i kjøkkenet, perfekt for supper, sauser, gryteretter og pastaretter. De solmodne tomatene gir en naturlig sødme og friskhet, samtidig som de bevarer viktige næringsstoffer som vitamin C og antioksidanter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
119,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 119,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 879,75 kr igjen | 159 kr | −25 % | 23,85 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tomatpassata2,5 kg, økologisk
Denne varen · 5 kg
119,25 kr · 23,85 kr/kg · laveste 119,25 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr