Økoland
okoland.no
150 g
41,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 957,75 kr igjen
- Ordinær
- 55 kr
- Enhet
- 275 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

150 g
Økologiske tørkede bananskiver fra Manna er en naturlig søt og næringsrik snack med en deilig, sprø konsistens. Laget av solmodne økologiske bananer uten tilsatt sukker eller konserveringsmidler. Perfekt som en sunn snacks, i frokostblandinger, smoothie-bowls eller som en naturlig søtning i bakverk.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
150 g
41,25 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
150 g
41,25 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 150 g | 41,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 957,75 kr igjen | 55 kr | −25 % | 275 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 150 g | 41,25 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 957,75 kr igjen | 55 kr | −25 % | 275 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 41,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tørket bananskiver, 150 g, økologisk, Manna
Denne varen · 150 g
41,25 kr · 275 kr/kg · laveste 41,25 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
00 g
74,25 kr · 74,25 kr/stk · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr
3 kg
892,5 kr · 892,5 kr/stk · laveste 892,5 kr