Økoland
okoland.no
5 kg
321,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 677,25 kr igjen
- Ordinær
- 429 kr
- Enhet
- 64,35 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Bioreal Økologisk Tørrgjær er et rent og naturlig hevemiddel laget uten kunstige tilsetningsstoffer. Denne økologiske gjæren er spesielt utviklet for baking av brød, boller og andre gjærbakster, og gir en jevn og stabil heving. Den er enkel å bruke og krever ikke forhåndsoppløsning i vann, noe som gjør den ideell for både profesjonelle og hjemmebakere.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
321,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 321,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 677,25 kr igjen | 429 kr | −25 % | 64,35 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 321,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tørrgjær0,5 kg, økologisk, Bioreal
Denne varen · 5 kg
321,75 kr · 64,35 kr/kg · laveste 321,75 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr