Billigmarkedet
billigmarkedet.no
30 × 75 g
499 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 499 kr
- Enhet
- 205,18 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Mars · 30 × 75 g
Twix White Xtra 30x75g | Storpakk er en luksuriøs storpakke med hele 30 sjokoladebarer à 75g. Dette er en ekstra stor utgave av klassiske Twix, med et fristende lag av kremet hvit sjokolade over sprø kjeks og seig karamell. Hver bar er delt i to for enkel deling, eller dobbel nytelse på egen hånd. Denne varianten er perfekt for deg som elsker Twix, men ønsker noe enda søtere og litt mer eksklusivt. Twix White Xtra passer like godt til lørdagskos, i gaveposer, som kioskvare eller som en søt overraskelse i matpakken. Innhold: 30 stk à 75g Kombinasjon av hvit sjokolade, karamell og kjeks Perfekt til deling, gave eller som storforbrukerpakk EAN: 5000159483278 Dato: 14.02.27 🍬 Utforsk også vårt store utvalg av Twix, Mars, Snickers og annen sjokolade i storpakker for alle anledninger. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: hvit sjokolade twix, twix storpakke, twix white ekstra, sjokolade med karamell og kjeks, godteri til deling, hel eske twix, stor sjokoladebar
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
30 × 75 g
499 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 30 × 75 g | 499 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 499 kr | −0 % | 205,18 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 499 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Twix White Xtra 30x75g | Storpakk
Denne varen · 30 × 75 g
499 kr · 205,18 kr/kg · laveste 499 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
30 × 75 g
479 kr · 196,47 kr/kg · laveste 479 kr