Økoland
okoland.no
00 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 74,25 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

00 g
Økologisk urtesalt fra Rapunzel er en balansert blanding av havsalt og nøye utvalgte økologiske urter og grønnsaker. Den naturlige saltsmaken kombineres med aromatiske krydder for å gi en fyldig og rund smak til matlagingen. Perfekt som et allsidig krydder til både varme og kalde retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
00 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 00 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 74,25 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Urtesalt500 g, refill, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 00 g
74,25 kr · 74,25 kr/stk · laveste 74,25 kr
1 kg
133 kr · 13,3 kr/100 g · laveste 133 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
25 g
29,25 kr · 117 kr/100 g · laveste 29,25 kr
28 g
48 kr · 171,43 kr/100 g · laveste 48 kr
5 g
20 kr · 400 kr/100 g · laveste 20 kr