Økoland
okoland.no
25 g
29,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen
- Ordinær
- 39 kr
- Enhet
- 117 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

25 g
Økologisk urtesalt fra Rapunzel er en balansert blanding av havsalt og nøye utvalgte økologiske urter og krydder. Med sin aromatiske smak gir dette urtesaltet en naturlig og fyldig smakstilsetning til en rekke retter. Perfekt for deg som ønsker et smakfullt alternativ til vanlig salt, samtidig som du tilfører naturlige urter til maten.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
25 g
29,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 25 g | 29,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen | 39 kr | −25 % | 117 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Urtesalt125 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 25 g
29,25 kr · 117 kr/100 g · laveste 29,25 kr
1 kg
133 kr · 13,3 kr/100 g · laveste 133 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
00 g
74,25 kr · 74,25 kr/stk · laveste 74,25 kr
28 g
48 kr · 171,43 kr/100 g · laveste 48 kr
5 g
20 kr · 400 kr/100 g · laveste 20 kr