Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12 × 125 g
229 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 299 kr
- Enhet
- 152,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Cloetta · 12 × 125 g
Her får du hele 12 poser av de populære godteribilene. Denne tidløse favoritten byr på mykt skumgodteri med mild og balansert sødme, formet som små biler i karakteristiske farger. Konsistensen er luftig og behagelig, og smaken er lett og rund, noe som gjør dette til et populært valg for alle aldre. Perfekt til hverdagskos, helg eller når du vil ha en trygg klassiker i godteskålen. Innhold: 12 poser av 125g Type: Skumgodteri Smak: Mild og søt Konsistens: Myk og luftig Perfekt til: Hverdagskos, helgekos og deling EAN: 7310350132874 Se flere klassiske skumfavoritter og populære godterier i vårt brede sortiment. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: skumbiler, skumgodteri, klassisk godteri, ahlgrens biler, mykt godteri, smågodt pose, barnegodteri, nostalgisk godteri, søt snacks, svensk smågodt. storpakk, storpakke med godteri, hel eske
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12 × 125 g
229 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 12 × 125 g | 229 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 299 kr | −23 % | 152,67 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 229 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ahlgrens Biler Original 12x125g | Storpakk
Denne varen · 12 × 125 g
229 kr · 152,67 kr/kg · laveste 229 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
3-pk
579 kr · 482,5 kr/kg · laveste 579 kr