Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2,6 kg
349 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 349 kr
- Enhet
- 134,23 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Bubs · 2,6 kg
BUBS Bubblegum Skalle kombinerer den populære skalleformen fra BUBS med en søt og leken smak av klassisk bubblegum. De myke og luftige godteribitene har en tydelig tyggegummismak og den karakteristiske konsistensen som har gjort BUBS til en stor favoritt blant godterielskere. Her får du en storpakning på hele 2,6 kg – perfekt til godtebord, bursdager, arrangementer eller for deg som vil fylle opp godterilageret med en skikkelig BUBS-favoritt. Godteriet er laget med potetprotein og inneholder ikke gelatin. Detaljer Innhold: 2,6kg Type: Skumgodteri Smak: Bubblegum / tyggegummi Formet som skaller Myk og luftig konsistens Gelatinfri Perfekt som løsvektgodteri Merke: BUBS EAN: 7393077161372 💀 Anbefales til deg som elsker BUBS og vil ha myke, fargerike skaller med en søt og nostalgisk bubblegum-smak. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. BUBS, Bubblegum Skalle, BUBS skalle, bubblegum godteri, tyggegummismak, skumgodteri, gelatinfritt godteri, BUBS storpakk, 2,6kg godteri, svensk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2,6 kg
349 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2,6 kg | 349 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 349 kr | −0 % | 134,23 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 349 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
BUBS Bubblegum Skalle 2,6kg | Storpakk
Denne varen · 2,6 kg
349 kr · 134,23 kr/kg · laveste 349 kr
2,8 kg
349 kr · 124,64 kr/kg · laveste 349 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2,6 kg
349 kr · 134,23 kr/kg · laveste 349 kr
16 × 90 g
279 kr · 193,75 kr/kg · laveste 279 kr
12 × 90 g
218,99 kr · 202,77 kr/kg · laveste 218,99 kr