Billigmarkedet
billigmarkedet.no
16 × 90 g
279 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 279 kr
- Enhet
- 193,75 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Bubs · 16 × 90 g
Det er noe helt eget med godteriskallene fra Bubs . Kanskje er det formen, kanskje er det den kompromissløse smaken, eller kanskje er det kombinasjonen. Én ting er i alle fall sikkert: disse supersure skallen er vanskelige å legge fra seg. Bubs Sur Skalle Fruity Lemon Mix er et gelatinfritt gelégodteri med intens, syrlig sitronsmak og seig konsistens. Godteriet er helt fritt for gelatin og passer derfor perfekt for vegetarianere. Den kraftige syrligheten gjør dette til en klar favoritt blant deg som liker surt godteri med skikkelig punch. Storpakken inneholder 16 poser à 90g, ideell til deling, kontor, fest, arrangementer eller når du vil sikre deg favoritten til bedre pris. Innhold: 16 poser Vekt per pose: 90g Total vekt: 1440g Type: Gelégodteri Smak: Fruktig sitron Konsistens: Seig Gelatinfri: Ja Perfekt til: Deling, fest, kontor og sur-godteri-elskere En kompromissløs surklassiker som leverer hver eneste bit. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: bubs sur skalle, bubs lemon skalle, surt gelégodteri, gelatinfri godteri, vegetarisk godteri, storpakk smågodt
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
16 × 90 g
279 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 16 × 90 g | 279 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 279 kr | −0 % | 193,75 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 279 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Bubs Sur Skalle | 16x90g | Storpakk
Denne varen · 16 × 90 g
279 kr · 193,75 kr/kg · laveste 279 kr
2,8 kg
349 kr · 124,64 kr/kg · laveste 349 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2,6 kg
349 kr · 134,23 kr/kg · laveste 349 kr
2,6 kg
349 kr · 134,23 kr/kg · laveste 349 kr
12 × 90 g
218,99 kr · 202,77 kr/kg · laveste 218,99 kr