Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
64 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −35 %
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 256 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Cashew Nøtter Økologisk · 250 g
Deilige, smaksrike cashewnøtter uten salt. Fulle av vitaminer, mineraler og sunt fett. Cashew Nøtter Rå Økologisk 250g (Anacardium occidentale) Ingredienser: Økologiske Cashew nøtter Emballasje: Stående pose med klips forsegling Best Før: 08.2026 Opphavsland: India Økologisk Sertifisering NL-BIO-01 Deilige, smaksrike cashewnøtter uten salt. Fulle av vitaminer, mineraler og sunt fett. Video –> Hvordan lage Cashew Krem: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 08013200
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
64 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 250 g | 64 kr Billigst nå | I kassen | — | 99 kr | −35 % | 256 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 64 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cashew Nøtter Rå Økologisk 250g
Denne varen · 250 g
64 kr · 256 kr/kg · laveste 64 kr
19 kr · 19 kr/stk · laveste 19 kr
75 g
44,25 kr · 59 kr/100 g · laveste 44,25 kr
250 g
62 kr · 248 kr/kg · laveste 62 kr
250 g
94 kr · 376 kr/kg · laveste 94 kr
5 kg
892,5 kr · 892,5 kr/stk · laveste 892,5 kr