Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
94 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −27 %
- Ordinær
- 129 kr
- Enhet
- 376 kr/kg
- Dato
- 1. juni 2026 · Best før

Bær · 250 g
Et annet navn på Inkabær er Goldenberrys. Inkabær Soltørket Rå Økologisk 250g (Physalis peruviana) Best Før: 01.06.2026 Opphavsland: Peru Økologisk Sertifisering NL-BIO-01 Et annet navn på Inkabær er Goldenberrys. Video –> Inca Bær i min Balkonghage VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 08134095
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
94 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 250 g | 94 kr Billigst nå | I kassen | — | 129 kr | −27 % | 376 kr/kg | 1. juni 2026 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 94 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Inkabær Soltørket Rå Økologisk 250g
Denne varen · 250 g
94 kr · 376 kr/kg · laveste 94 kr
19 kr · 19 kr/stk · laveste 19 kr
75 g
44,25 kr · 59 kr/100 g · laveste 44,25 kr
250 g
62 kr · 248 kr/kg · laveste 62 kr
250 g
64 kr · 256 kr/kg · laveste 64 kr
5 kg
892,5 kr · 892,5 kr/stk · laveste 892,5 kr