Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,5 kg
149 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 149 kr
- Enhet
- 99,33 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Franssons Konfektyr · 1,5 kg
Fizzy Geleringer er ringformede geléskumgodterier med myk, lett seig konsistens og et friskt lag med surt pulver på utsiden. Her får du en herlig kombinasjon av sødme og syrlighet, med fruktige toner som gir et tydelig kick i hver bit. Den store pakken på 1,5kg gjør disse ringene ideelle til bursdager, kalas, godisbord, arrangementer eller når du vil fylle opp godteskålen med noe som virkelig blir lagt merke til. En favoritt blant både barn og voksne som liker surt smågodt med litt ekstra punch. Innhold: 1,5kg Type: Geléskumgodteri Form: Ringer Smak: Søt og syrlig frukt Konsistens: Myk og lett seig Overflate: Surt pulver Emballasje: Pose Perfekt til: Kalas, godisbuffé, fest og deling EAN: 7391455008073 Et populært valg når du vil ha mye surt smågodt som varer lenge. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: fizzy ringer, sure geleringer, surt smågodt, geléskumgodteri, godteri storpakk, ringgodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,5 kg
149 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1,5 kg | 149 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 149 kr | −0 % | 99,33 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 149 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Franssons Fizzy Geleringer 1,5kg | Storpakk
Denne varen · 1,5 kg
149 kr · 99,33 kr/kg · laveste 149 kr
1,2 kg
149 kr · 124,17 kr/kg · laveste 149 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr