Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,2 kg
149 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 149 kr
- Enhet
- 124,17 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Franssons Konfektyr · 1,2 kg
Franssons Skumbananer 1,2 kg er en av de mest ikoniske smågodtklassikerne gjennom tidene. De myke, søte skumbananene har en tydelig og nostalgisk banansmak som har gjort dem populære i generasjoner. Mange mener fortsatt at dette er de eneste banangodteriene som faktisk smaker ekte banan – og det er kanskje derfor de aldri går av moten. Den store pakken på 1,2 kg passer perfekt til fest, butikk, kontor, godteribord eller for deg som rett og slett elsker skumbananer og vil ha rikelig med påfyll. Innhold: 1,2 kg Smak: Banan Konsistens: Mykt skumgodteri EAN: 7391455007038 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: skumbananer banangodteri skumgodteri storpakk godteri smågodt
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,2 kg
149 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1,2 kg | 149 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 149 kr | −0 % | 124,17 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 149 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Franssons Skumbananer 1,2kg | Storpakk
Denne varen · 1,2 kg
149 kr · 124,17 kr/kg · laveste 149 kr
1,5 kg
149 kr · 99,33 kr/kg · laveste 149 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr