Billigmarkedet
billigmarkedet.no
6 × 200 ml
119 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 229 kr
- Enhet
- 91,54 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Schwarzkopf Professional · 6 × 200 ml
Supreme Length-serien er utviklet for deg med langt hår som trenger ekstra pleie, fukt og styrke i lengdene. Denne balsamen inneholder mikroreparerende lipider og pionekstrakt som bidrar til både å fjerne overflødig olje ved røttene og reparere slitte lengder. Resultatet er mykere, sunnere og mer glansfullt hår som blir lettere å gre og mer motstandsdyktig i hverdagen. Denne storpakken gir deg hele 6 stk à 200ml , perfekt for familier, for deg som vil sikre påfyll over tid, eller for deg som vil ha en rimelig totalpris per enhet. Formelen er utviklet for regelmessig bruk og gjør langt hår merkbart sterkere og mer smidig over tid 🌸✨ For best resultat anbefales balsamen brukt sammen med Gliss Supreme Length shampoo og etterbehandling. Detaljer Storpakk med 6 stk Supreme Length balsam Styrker langt hår og balanserer olje ved røttene Med mikroreparerende lipider og pionekstrakt 6 x 200ml EAN: 7332531075053 🌟 Sjekk også Supreme Length shampoo og etterbehandling for komplett hårpleierutine. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: balsam langt hår, storpakke hårpleie, supreme length balsam, reparerende balsam, hårpleie tilbud, balsam pakke, glansfullt hår, styrkende balsam, hårpleie til langt hår, pleie for slitte tupper, conditioner pakke
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
6 × 200 ml
119 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 6 × 200 ml | 119 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 229 kr | −48 % | 91,54 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Gliss Balsam Supreme Length 6x200ml | Storpakk | Schwarzkopf
Denne varen · 6 × 200 ml
119 kr · 91,54 kr/kg · laveste 119 kr
6 × 200 ml
149 kr · 102,76 kr/kg · laveste 149 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr