Krydra
krydra.no
Arendal
58,8 kr
Billigst nå
- Frakt
- 69 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 940,2 kr igjen
- Ordinær
- 58,8 kr
- Enhet
- 58,8 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Krydder
Tørket ingefær (Zingiber officinale) i 3 – 6 mm store biter, fra kontrollert økologisk jordbruk. Når du trenger nykvernet ingefær, tar du noen biter, rister dem lett, og kverner dem deretter i en krydderkvern for en mer raffinert smak. Dersom vi er tom, så kan du vurdere våre ingefær, skiver Tørket ingefærrot i biter er enklere å lagre enn hele røtter og har mer bevart smak enn ingefær som allerede er malt, noe som er mer velduftende, men de flyktige oljene har en mye kortere holdbarhet. Disse tørkede ingefærbitene er ideelle for å lage ingefærte. Bruk 1 ts ingefærbiter per kopp kokende vann eller urtete. Smak til med litt honning. Et veldig hendig og godt produkt hvor du slipper å skrelle og kutte fersk. Våre tørkede ingefærbiter har en varm, krydret smak. Ingefærbitene er 3-6 mm lange, 100% rene og fri for tilsetningsstoffer. Tilbereding: Klar til bruk. Ingen tilberedelser nødvendig. Oppbevaring: Oppbevares mørk og kjølig i en lufttett beholder. Anbefalte bruksområder: Biter av tørket ingefær brukes mye i Thai karriretter og supper, vietnamesiske buljonger og en rekke kinesiske retter. Andre egnede bruksområder inkluderer te og ølbrygging. Smak og aroma: Typisk ingefær. Bitter, sterk. Ingredienser: Tørket ingefær. Allergener: Ingen kjente.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Krydra
krydra.no
Arendal
58,8 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krydra krydra.no Arendal | 58,8 kr Billigst nå | 69 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr · 940,2 kr igjen | 58,8 kr | −0 % | 58,8 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på krydra.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 58,8 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Ingefær, biter – Økologisk
Denne varen ·
58,8 kr · 58,8 kr/stk · laveste 58,8 kr
1 kg
209 kr · 20,9 kr/100 g · laveste 209 kr
58 g
27 kr · 46,55 kr/100 g · laveste 27 kr
1 kg
490 kr · 49 kr/100 g · laveste 490 kr
35 g
25 kr · 71,43 kr/100 g · laveste 25 kr
11 g
29 kr · 263,64 kr/100 g · laveste 29 kr