Økoland
okoland.no
25 kg
2 451,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −25 %
- Ordinær
- 3 269 kr
- Enhet
- 98,07 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

25 kg
Smaksnøytral raffinert kokosolje til baking og steking. Brukes også innen kosmetikk.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
25 kg
2 451,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 25 kg | 2 451,75 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 3 269 kr | −25 % | 98,07 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 2 451,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokosoljedeodorisert, 25 kg, økologisk
Denne varen · 25 kg
2 451,75 kr · 98,07 kr/kg · laveste 2 451,75 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr