Økoland
okoland.no
50 g
51,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 103,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Økologisk linfrø mel er rikt på omega-3-fettsyrer, kostfiber og vegetabilske proteiner. Linfrømel har lite fett. Siden det har en nøytral smak, kan det brukes på mange måter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
51,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
50 g
51,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 51,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen | 69 kr | −25 % | 103,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 50 g | 51,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen | 69 kr | −25 % | 103,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 51,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Linfrø mel250 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
36,75 kr · 36,75 kr/stk · laveste 36,75 kr
50 ml
63,75 kr · 127,5 kr/100 g · laveste 63,75 kr
50 g
66,75 kr · 133,5 kr/100 g · laveste 66,75 kr
50 g
186,75 kr · 373,5 kr/100 g · laveste 186,75 kr
5 g
96,75 kr · 1 935 kr/100 g · laveste 96,75 kr