Økoland
okoland.no
75 g
44,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen
- Ordinær
- 59 kr
- Enhet
- 59 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

75 g
Sprø økologiske linse chips med salt og pepper fra John Altman. En smakfull og crunchy snack med perfekt balansert krydder – ideell til kos og småsult.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
75 g
44,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 75 g | 44,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 954,75 kr igjen | 59 kr | −25 % | 59 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 44,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Linsechipspepper og salt, 75 g, økologisk
Denne varen · 75 g
44,25 kr · 59 kr/100 g · laveste 44,25 kr
1 kg
133 kr · 13,3 kr/100 g · laveste 133 kr
1 kg
166 kr · 16,6 kr/100 g · laveste 166 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
28 g
48 kr · 171,43 kr/100 g · laveste 48 kr
5 g
20 kr · 400 kr/100 g · laveste 20 kr