Billigmarkedet
billigmarkedet.no
28 × 85 g
419 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 419 kr
- Enhet
- 176,05 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Malaco · 28 × 85 g
Disse populære godteriflaskene byr på en herlig kombinasjon av syrlig overflate og myk konsistens, med en tydelig og gjenkjennelig tyggegummismak. Formen og smaken gjør dem ekstra morsomme å spise, og storpakningen med individuelle poser passer perfekt til deling, arrangementer eller når du vil ha godt lager av favoritter. Et sikkert valg for både barn og voksne som liker surt godteri med en leken vri. Innhold: 28 stk poser á 85g Total vekt: 2380g Type: Sure og myke godteriflasker Smak: Tyggegummi med syrlig preg Konsistens: Myk og lett seig Perfekt til: Deling, fest, arrangementer og hverdagskos EAN: 7310350136919 Merke: Malaco Se flere sure favoritter og populære storpakker i vårt brede og stadig voksende godterisortiment. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering Nøkkelord: surt godteri, godteriflasker, tyggegummismak, storpakke godteri, mykt godteri, klassisk godteri, småposer godteri, godteri til fest, serveringsgodteri, barnegodteri, søt og sur snacks
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
28 × 85 g
419 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 28 × 85 g | 419 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 419 kr | −0 % | 176,05 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 419 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Malaco Fizzypop 28x85g | Storpakk
Denne varen · 28 × 85 g
419 kr · 176,05 kr/kg · laveste 419 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
2,2 kg
299 kr · 135,91 kr/kg · laveste 299 kr
28 × 95 g
419 kr · 157,52 kr/kg · laveste 419 kr
28 × 95 g
439 kr · 165,04 kr/kg · laveste 439 kr
2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr