Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12-pk
20 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 100 kr
- Enhet
- 100 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

12-pk
Denne storpakken med 120 biologisk nedbrytbare hundeposer fra MaxHjem er et smart valg for deg som vil være både økonomisk og miljøbevisst. Her får du 10 pakker à 12 poser hver – totalt 120 poser – som alle er 100 % biologisk nedbrytbare. I motsetning til vanlige plastposer som kan bruke over 100 år på å brytes ned, forsvinner disse naturlig i løpet av noen få måneder. Hver pakke har en praktisk åpne-/lukkefunksjon som gjør dem enkle å ha med seg på tur. Med denne storpakken har du nok poser til mange turer fremover – uten å belaste miljøet 💚🐾 Innhold: 10 pakker à 12 hundeposer (totalt 120 poser) Nedbrytningstid: Få måneder (biologisk nedbrytbare) Praktiske poser i solid forpakning med åpne-/lukkefunksjon Fra vår norske leverandør EAN: 7023570033929 🦴 Se også resten av vårt utvalg av kjæledyrprodukter og bærekraftige husholdningsartikler Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: hundeposer storpakk, biologisk nedbrytbare hundeposer, miljøvennlige poser til hund, komposterbare poser hund, turposer 60stk, økovennlige hundeposer, bærekraftige plastposer, poser til hundebæsj, miljøbevisst hundeeier, grønt valg kjæledyr
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
12-pk
20 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 12-pk | 20 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 100 kr | −80 % | 100 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 20 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nedbrytbare Hundeposer 10x12pk | Storpakk | 120stk
Denne varen · 12-pk
20 kr · 100 kr/kg · laveste 20 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr