Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,5 kg
89 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 199 kr
- Enhet
- 59,33 kr/kg
- Dato
- 20. okt. 2026 · Best før

Nidar · 1,5 kg
Myke og syrlige godteribiter fra Nidar, perfekt for deg som liker surt godteri med god tyggemotstand og frisk smak. Den populære putekrig-formen gjør godteriet ekstra morsomt, samtidig som den syrlige smaken gir en skikkelig god smågodtfølelse 🍭 Storpakken på 1,5kg leveres som hel eske i løsvekt og passer perfekt til bursdag, fest, godteribord, arrangementer, pauserom eller som påfyll til smågodt og løsvekt. Et godt valg når du vil ha norsk godteri fra et kjent merke i en raus pakning til deling. Innhold: 1,5kg Type: Surt godteri Format: Løsvekt i hel eske Konsistens: Myk og seig Størrelse: Storpakk Merke: Nidar EAN: 7037710155365 Best før dato: 20.10.26 🍬 Sjekk også resten av vårt store utvalg av surt godteri, smågodt og søtsaker til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: nidar smågodt, surt smågodt, sur putekrig, norsk godteri, løsvekt godteri, godteri i eske, festgodteri, bursdagsgodt, godteribord, pauserom godteri, kilospakke godteri, seigt godteri, syrlig godteri, godteri til deling, smågodt på nett
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,5 kg
89 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1,5 kg | 89 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 199 kr | −55 % | 59,33 kr/kg | 20. okt. 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nidar Sur Putekrig 1,5kg | Storpakk med surt skumgodteri
Denne varen · 1,5 kg
89 kr · 59,33 kr/kg · laveste 89 kr
2 kg
99 kr · 49,5 kr/kg · laveste 99 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr