Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
99 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 229 kr
- Enhet
- 49,5 kr/kg
- Dato
- 16. aug. 2026 · Best før

Nidar · 2 kg
Datodeal -Best før dato: 16.08.2026- Fortsatt gode i lang tid Myk og kremete fudge med smak av vanilje og sjokolade gjør dette til en klassisk godbit for deg som liker søtt godteri med rund og fyldig smak. Hver bit kombinerer deilig vaniljefudge med en sjokoladestripe, som gir en balansert smaksopplevelse med både mild sødme og kakao. Storpakken på hele 2kg passer perfekt til fest, godteribord, arrangementer, pauserom, kaffekos eller som påfyll til smågodt og løsvekt. Den myke konsistensen gjør bitene enkle å like, og den klassiske kombinasjonen av vanilje og sjokolade passer for både store og små søtsugne. Innhold: 2kg Smak: Vanilje og sjokolade Type: Fudge Konsistens: Myk og kremete Størrelse: Storpakk Merke: Nidar EAN: 7340031942416 🍬 Sjekk også resten av vårt store utvalg av fudge, sjokolade, godteri og søtsaker til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: vaniljefudge, sjokoladefudge, myk karamell, kremete godteri, fudge storpakning, løsvekt godteri, smågodt, kaffegodt, festgodteri, godteribord, pauserom godteri, godteri til deling, søtsaker, kioskvarer, klassisk fudge
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
99 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2 kg | 99 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 229 kr | −57 % | 49,5 kr/kg | 16. aug. 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 99 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nidar Vanilje Sjokolade Fudge 2kg | Datodeal Storpakk
Denne varen · 2 kg
99 kr · 49,5 kr/kg · laveste 99 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
24 × 70 g
399 kr · 228 kr/kg · laveste 399 kr
12 × 60 g
169 kr · 234,72 kr/kg · laveste 169 kr