Bakeboden
bakeboden.no
5 kg
221 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −37 %
- Ordinær
- 349 kr
- Enhet
- 44,2 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Pizzamel · 5 kg
Durum trives best under mer sydlige himmelstrøk. Vår økologiske durum kombineres med økologisk spelt fra Danmark. Den gir brødet en skikkelig god smak. Veldig god til pasta. Innhold: 5 kg. MERK: Best før-datoen på dette produktet er redusert til 1 måned på grunn av strenge kvalitetskrav.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
5 kg
221 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 5 kg | 221 kr Billigst nå | I kassen | — | 349 kr | −37 % | 44,2 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 221 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Økologisk durum-speltmel – Aurion, 5 kg
Denne varen · 5 kg
221 kr · 44,2 kr/kg · laveste 221 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr