Billigmarkedet
billigmarkedet.no
59 × 1,06 kg
79 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 139 kr
- Enhet
- 74,53 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

59 × 1,06 kg
Pin Pop Black Cherry 1,06 kg er en stor pakke med klassiske kjærligheter med intens og søt kirsebærsmak. Hver kjærlighet har en fruktig smak og en myk tuggummifylling i midten – en kombinasjon som gjør dem ekstra populære som smågodt. Den store posen på 1,06 kg passer perfekt til butikker, kontor, fest, godteribord eller for deg som elsker Pin Pop og vil ha en god mengde tilgjengelig. En velkjent favoritt med tydelig kirsebærprofil og nostalgisk godterifølelse. Innhold: 1,06 kg - 59 kjærligheter Smak: Kirsebær Type: Kjærligheter med tyggegummifyll EAN: 7702174077071 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: pin pop kjærligheter kirsebærgodteri storpakk godteri smågodt
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
59 × 1,06 kg
79 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 59 × 1,06 kg | 79 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 139 kr | −43 % | 74,53 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 79 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Pin Pop Kjærligheter Black Cherry 59stk | 1,06 kg Storpakk
Denne varen · 59 × 1,06 kg
79 kr · 74,53 kr/kg · laveste 79 kr
59 × 1 kg
99 kr · 93,22 kr/kg · laveste 99 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr