Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
145 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 145 kr
- Enhet
- 145 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1 kg
Regnbuebelter er en skikkelig godterifavoritt med flere fruktige smaker samlet i hver bit. Her kommer de klassiske flerfargede beltene ferdig oppskåret i små biter og dekket med et syrlig sukkerlag – perfekt når du vil ha den gode smaken av regnbuebelter i et mer praktisk smågodtformat. Den store posen inneholder hele 1 kg og passer ypperlig til godtebord, bursdager, arrangementer, fest eller som løsvektgodteri. Produktet kommer fra vår svenske leverandør og byr på en deilig kombinasjon av søtt, fruktig og syrlig. Detaljer Innhold: 1kg Type: Sure godteribelter Ferdig oppskåret i små biter Flere fruktige smaker i hver bit Søtt og syrlig sukkerlag Fargerike regnbuebiter Perfekt som løsvektgodteri Fra vår svenske leverandør EAN: 3215690817938 🌈 Anbefales til deg som elsker klassiske sure regnbuebelter og vil ha dem ferdig oppskåret i små, fruktige biter. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord regnbuebelter, regnbuebiter, surt godteri, sure belter, fruktgodteri, smågodt, løsvektgodteri, storpakk godteri, 1kg godteri, regnbuegodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
145 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1 kg | 145 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 145 kr | −0 % | 145 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 145 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Regnbuebelter Biter 1kg | Storpakk
Denne varen · 1 kg
145 kr · 145 kr/kg · laveste 145 kr
1 kg
129 kr · 129 kr/kg · laveste 129 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr