Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
169 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 134,13 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 14 × 90 g
Vidal Watermelon Slices er sursukrede vingummibiter med frisk smak av vannmelon. Den perfekte kombinasjonen av sødme og syrlighet gjør disse godteribitene til en favoritt blant både barn og voksne. Produktet selges som en praktisk storpakke med 14 poser à 90 g , totalt 1260 g , ideelt for kiosker, festbord, godteposer eller helgekos. De fargerike skivene har en myk og seig konsistens som gir en deilig tyggeopplevelse, mens det syrlige sukkerlaget gir en ekstra frisk smak. Sursukrede vingummibiter med vannmelonsmak 14 poser à 90 g – totalt 1260 g Perfekt til fest, butikk eller godteposer Fruktig og frisk smak med seig konsistens Fargerike og morsomme godteribiter Vidal Watermelon Slices, vannmelon godteri, sursukret vingummi, storpakke godteri, fruktgodteri, Vidal vingummi
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
169 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 14 × 90 g | 169 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −32 % | 134,13 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 169 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Vannmelon Biter 14x90g Storpakk
Denne varen · 14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
1 kg
129 kr · 129 kr/kg · laveste 129 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr
1 kg
145 kr · 145 kr/kg · laveste 145 kr