Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
269 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 269 kr
- Enhet
- 134,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

2 kg
Saltlakris Skruer Storpakk gir deg myke og milde lakrisskruer som passer perfekt for alle som liker klassisk saltlakris. Konsistensen er myk og lett å tygge, og smaken er balansert med salmiakk og ekte lakris. Dette er godteri som fungerer like godt til helgekos som til kontoret eller arrangementer. Storpakningen på 2 kg gjør det enkelt å fylle opp godteskålen. En praktisk løsning for deg som vil ha mye lakris på en gang. Innhold: 2 kg EAN: 7350010271048 Merke: Scandi Candy Alle våre produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: saltlakris skruer, lakrisskruer, myk lakris, salmiakk lakris, storpakning lakris, 2kg lakris, svensk lakris, lakris godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
269 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2 kg | 269 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 269 kr | −0 % | 134,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 269 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Saltlakris Skruer Storpakk 2kg
Denne varen · 2 kg
269 kr · 134,5 kr/kg · laveste 269 kr
2 kg
249 kr · 124,5 kr/kg · laveste 249 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr