Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
249 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 124,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

2 kg
Scandi Candy søtlakris skruer er perfekt for deg som elsker søt og myk lakris. Disse klassiske lakrisskruene kommer i en storpakning på hele 2 kg, ideell når du vil fylle opp godteriskålen, dele med venner eller gjøre klart til fest og helgekos. En populær favoritt som passer både store og små. Den praktiske boksen gjør det enkelt å oppbevare lakrisen og holde den fersk over tid. Innhold: 2000g Smak: Søt lakris Konsistens: Myke lakrisskruer EAN: 7350010271031 Alle våre produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: søtlakris skruer, scandi candy lakris, lakris storpakning, lakrisskruer 2 kg, myk lakris, svensk lakris, lakris godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
249 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2 kg | 249 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −0 % | 124,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 249 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Scandi Candy Søtlakris Skruer 2kg | Storpakk
Denne varen · 2 kg
249 kr · 124,5 kr/kg · laveste 249 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
2 kg
269 kr · 134,5 kr/kg · laveste 269 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr