Datohylla

Varer / Bulk

Speltmelsteinmalt sammalt fin, 5 kg, økologisk

5 kg

Speltmelsteinmalt sammalt fin, 5 kg, økologisk

Spelt er et urkorn og har sitt opphav fra Enkorn og Emmer. Kornet stammer fra Midtøsten og har vært dyrket i Norge siden steinalderen.

Tilbud i butikk

Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.

Økoland

okoland.no

5 kg

201,75 kr

Billigst nå

Frakt
I kassen
Fri frakt
Fri frakt fra 999 kr · 797,25 kr igjen
Ordinær
269 kr
Enhet
40,35 kr/kg
Dato
Ukjent dato · Best før
Åpne på okoland.no

Økoland

okoland.no

5 kg

201,75 kr

Frakt
I kassen
Fri frakt
Fri frakt fra 999 kr · 797,25 kr igjen
Ordinær
269 kr
Enhet
40,35 kr/kg
Dato
Ukjent dato · Best før
Åpne på okoland.no

Prishistorikk

Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.

20220220120120122. sep.29. sep.
Laveste observert: 201,75 kr 22. sep.Høyeste i perioden: 201,75 krNå: 201,75 kr

Bruk

Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.

Om datoen

Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.

Mot bunnen

Laveste observert er 201,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.

Alternativer

Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.

Speltmelsteinmalt sammalt fin, 5 kg, økologisk

Denne varen · 5 kg

201,75 kr · 40,35 kr/kg · laveste 201,75 kr