Billigmarkedet
billigmarkedet.no
28 × 80 g
495 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 799 kr
- Enhet
- 215,22 kr/kg
- Dato
- 11. des. 2026 · Best før

Cloetta · 28 × 80 g
Sportlunch fra Cloetta er en populær kjeksbar med sprø konsistens og et solid lag melkesjokolade som gir både energi og en god smaksopplevelse. Denne storpakken inneholder hele 28 stk à 80g – perfekt for deg som vil fylle opp godterihyllen hjemme, på kontoret eller i utsalget. Barene er enkeltpakket, lette å ta med på farten, og passer perfekt som mellommåltid, turmat eller snacks før eller etter trening. Sportlunch er Rainforest Alliance-merket, noe som sikrer ansvarlig kakaoproduksjon og bedre forhold for mennesker og miljø. Innhold: 28 stk à 80g Vekt: 2240g EAN: 7310040028067 Merke: Cloetta Sprø kjeks med melkesjokoladetrekk Rainforest Alliance-sertifisert kakao Fra vår svenske leverandør Best før dato: 11.12.26 🥾 Sjekk også våre andre storpakker med snacks, energibarer og sjokolade – perfekt for aktive dager og kjapp energi! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: sportlunch storpakke, kjeksbar sjokolade, energibar sjokolade, svensk sjokolade, cloetta bar, turmat snacks, sjokolade til trening, crunchy kjeksbar, sjokoladeeske, bar til videresalg, mellommåltid sjokolade, sportlunch 80g, snacks til kantine, sjokolade til kontor, importgodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
28 × 80 g
495 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 28 × 80 g | 495 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 799 kr | −38 % | 215,22 kr/kg | 11. des. 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 495 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sportlunch 28x80g | Storpakk | Sprø kjeksbar med sjokolade
Denne varen · 28 × 80 g
495 kr · 215,22 kr/kg · laveste 495 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
24 × 70 g
399 kr · 228 kr/kg · laveste 399 kr
12 × 60 g
169 kr · 234,72 kr/kg · laveste 169 kr