Billigmarkedet
billigmarkedet.no
8 × 250 ml
129 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 199 kr
- Enhet
- 56,83 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Sunsilk · 8 × 250 ml
Gi håret ditt en skikkelig tropisk fuktighetsboost med Sunsilk Minerals Coconut Care balsam 8x250ml – en storpakk med hele 8 flasker av den elskede balsamen. Perfekt for deg som elsker følelsen av sommer året rundt og vil sikre deg en god hårpleierutine til en rimelig pris. Denne pleiende balsamen er utviklet med naturlig kokosolje og gir håret fuktighet, mykhet og glans uten å tynge det. Den har en herlig duft av kokosmelk med et hint av vanilje, og er ideell for normalt hår som trenger ekstra pleie i hverdagen. Den veganske formelen er fri for animalske ingredienser og passer for hele familien. 🥥 Kombiner gjerne med andre tropisk-inspirerte kroppspleieprodukter for en komplett spa-opplevelse hjemme. Spesifikasjoner: Innhold: 8 x 250ml (totalt 2000ml) Type: Balsam for normalt hår Duft: Kokosmelk og vanilje Egenskaper: Fuktighetsbevarende, glansgivende, styrkende Vegansk: Ja Hårtype: Alle, spesielt normalt hår Merke: Sunsilk Minerals EAN: 7310610021160 Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: kokos balsam, vegansk hårpleie, fuktighetsgivende balsam, naturlig kokosolje, balsam for normalt hår, pleiende balsam, sommerduft hårprodukter, Sunsilk Minerals hårpleie, tropisk hårkur, balsam med vanilje, kokosduftende balsam, balsam med naturlige ingredienser, miljøvennlig hårpleie, mykt hår balsam, daglig bruk balsam
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
8 × 250 ml
129 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 8 × 250 ml | 129 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 199 kr | −35 % | 56,83 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 129 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Sunsilk Minerals Coconut Care Balsam 8x250ml | Storpakk
Denne varen · 8 × 250 ml
129 kr · 56,83 kr/kg · laveste 129 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr