Økoland
okoland.no
9 g
11,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 987,75 kr igjen
- Ordinær
- 15 kr
- Enhet
- 11,25 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

9 g
Økologisk tørrgjær fra Rapunzel er et naturlig hevemiddel som gir luftige og velhevede bakverk. Denne gjæren er fri for kjemiske tilsetningsstoffer og er fremstilt gjennom en skånsom prosess som bevarer dens naturlige gjæringsevne. Den er perfekt for baking av brød, rundstykker, pizza og andre gjærdeiger, og gir en jevn og luftig konsistens.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
9 g
11,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 9 g | 11,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 987,75 kr igjen | 15 kr | −25 % | 11,25 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 11,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tørrgjær9 g, økologisk, Rapunzel
Denne varen · 9 g
11,25 kr · 11,25 kr/stk · laveste 11,25 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
500 g
66,75 kr · 133,5 kr/kg · laveste 66,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
250 g
44,25 kr · 177 kr/kg · laveste 44,25 kr