Billigmarkedet
billigmarkedet.no
3 kg
429 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 429 kr
- Enhet
- 138,39 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 3 kg
Vidal Jordbærruller 3 kg er perfekt for deg som elsker søtsyrlig godteri med kraftig jordbærsmak. De lange, seige rullene byr på en fruktig og frisk smak med en balansert kombinasjon av sødme og syrlighet. Konsistensen gjør at smaken varer lenge, og rullene er enkle å dele – eller nyte helt selv. Storpakken på hele 3 kg passer utmerket til fester, bursdager, godteribord, arrangementer eller for deg som vil fylle opp hyllene med et populært godteri fra VIDAL. Et kvalitetsprodukt som alltid faller i smak. Innhold: 3 kg Smak: Jordbær (søtsyrlig) Konsistens: Seige fruktruller EAN: 8413178325301 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: vidal jordbærruller jordbær godteri søtsyrlig godteri storpakk godteri fruktruller
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
3 kg
429 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 3 kg | 429 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 429 kr | −0 % | 138,39 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 429 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Jordbærruller Storpakk 3kg
Denne varen · 3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
850 g
119 kr · 140 kr/kg · laveste 119 kr
100 × 10,5 g
189 kr · 180 kr/kg · laveste 189 kr
14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr
14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr