Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
109 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 109 kr
- Enhet
- 109 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 1 kg
Vidal Ananas Storpakning 1000g Vidal Ananas er deilig gelégodteri formet som små ananaser. Med sin søte smak og myke konsistens er disse godbitene en favoritt for både store og små. Perfekt til lørdagsgodt, fest, eller når du bare vil ha noe søtt å kose deg med! 🍍🍬 Spesifikasjoner: Vekt: 1000g Produkt: Gelégodteri formet som ananas Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Søkeord: ananasgodteri, gelégodteri, fruktgodteri, storpakning godteri, Vidal ananas
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1 kg
109 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1 kg | 109 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 109 kr | −0 % | 109 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 109 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Ananas storpakk 1kg
Denne varen · 1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
850 g
119 kr · 140 kr/kg · laveste 119 kr
100 × 10,5 g
189 kr · 180 kr/kg · laveste 189 kr
14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr
14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr