Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
249 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 197,62 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 14 × 90 g
Vidal Jelly Filled Brains er fargerike og morsomme gelégodterier formet som små hjerner – fylt med en saftig jordbærsmak som gjør dem til et skikkelig blikkfang i godteskålen. Den myke konsistensen kombinert med den søte og fruktige smaken gir en unik opplevelse som både barn og voksne setter pris på. Med sitt lekne design er dette godteriet perfekt til fest, Halloween, bursdager eller som en morsom overraskelse i helgekosen. Produktet selges som en praktisk storpakk med 14 poser à 90 g , totalt 1260 g , ideelt for kiosker, festbord eller som en populær butikkvare. Myke gelégodterier med jordbærsmak Morsomme hjerneformer – perfekt til fest og Halloween 14 poser à 90 g – totalt 1260 g Fargerike og lekne godteribiter Populært valg for både barn og voksne Vidal Jelly Filled Brains, hjerne godteri, jordbær gelégodteri, Halloween godteri, Vidal storpakke, fruktgodteri Vidal Jelly Filled Brains, hjerne godteri, jordbær gelégodteri, Halloween godteri, Vidal storpakke, fruktgodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
249 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 14 × 90 g | 249 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −0 % | 197,62 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 249 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Jelly Filled Brains 14x90g Storpakk
Denne varen · 14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr
14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr