Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
249 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 197,62 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 14 × 90 g
Vidal Mega Sour Mix er godteriet for deg som elsker en skikkelig utfordring! Disse sursøte bitene tar syrligheten til et helt nytt nivå og gir en intens smakseksplosjon som tester smaksløkene dine. Med sin fargerike blanding og kraftige smak er dette en favoritt blant både barn og voksne som liker surt godteri. Den seige konsistensen kombinert med det syrlige sukkerlaget gir en unik opplevelse som både er morsom og smakfull. Produktet selges som en praktisk storpakk med 14 poser à 90 g , totalt 1260 g – perfekt til fest, bursdag, godteposer eller som en populær kiosk- og butikkvare. Intens sursøt smak – en ekte utfordring Fargerik blanding av surt godteri 14 poser à 90 g – totalt 1260 g Perfekt til fest, bursdag og helgekos Populært valg for surt godteri-elskere Vidal Mega Sour Mix, surt godteri, sursøt blanding, storpakke godteri, surt godteri barn, Vidal vingummi
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
249 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 14 × 90 g | 249 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −0 % | 197,62 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 249 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Mega Sour Mix 14x90g Storpakk
Denne varen · 14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
14 × 90 g
139 kr · 110,32 kr/kg · laveste 139 kr
14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr