Billigmarkedet
billigmarkedet.no
850 g
119 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 140 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 850 g
Trenger du en stor dose kos og søtsaker som passer til enhver anledning? Da er denne posen med Vidal Marshmallows 850g midt i blinken! Her får du et mykt og luftig utvalg av fargerike marshmallows i en stor og generøs pakke – perfekt til kakao, desserter, pinnegrilling eller rett og slett som snacks. Marshmallowsene kommer i ulike former og farger og er fri for gluten, laktose, soya og skalldyr – et herlig alternativ for både barn og voksne som vil kose seg uten bekymringer. Innhold: 850g marshmallows Konsistens: Luftige og myke Fri for: Gluten, laktose, soya og skalldyr EAN: 8413178321136 🍭 Sjekk også ut vårt store utvalg av marshmallows, seigmenn og annet fargerikt godteri som passer perfekt til bursdager og temafester! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: marshmallows storpakke, fargerike skumgodteri, luftige marshmallows, godteri til kakao, grillgodteri, pynt til dessert, glutenfri marshmallow
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
850 g
119 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 850 g | 119 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 119 kr | −0 % | 140 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Marshmallows 850g | Storpakk
Denne varen · 850 g
119 kr · 140 kr/kg · laveste 119 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr