Billigmarkedet
billigmarkedet.no
100 × 10,5 g
189 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 239 kr
- Enhet
- 180 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 100 × 10,5 g
Vidal Dipper XL Blue Raspberry er en myk tyggekaramell med intens smak av blå bringebær – en av Vidals mest populære klassikere. Den seige konsistensen og fruktige smaken gjør den til en favoritt blant både barn og voksne. Denne storpakken inneholder 100 individuelt innpakkede chew bars à 10,5 g , totalt 1050 g , perfekt til kiosker, festbord, godteposer eller som en populær vare i butikkhyllen. Myk tyggekaramell med smak av blå bringebær 100 stk à 10,5 g – totalt 1050 g Individuelt innpakket – perfekt til deling Intens fruktig smak og seig konsistens En av Vidals bestselgere Vidal Dipper XL, blå bringebær godteri, seig karamell, storpakke godteri, Vidal chew bar, fruktgodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
100 × 10,5 g
189 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 100 × 10,5 g | 189 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 239 kr | −21 % | 180 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 189 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Dipper XL Blue Raspberry 100x10,5g Storpakk
Denne varen · 100 × 10,5 g
189 kr · 180 kr/kg · laveste 189 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr