Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 20 g
119 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 229 kr
- Enhet
- 247,92 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 24 × 20 g
Vidal Rolla Belta Vannmelon er et fargerikt og lekent godteri på rull med frisk smak av vannmelon. Hver rull veier 20 g og kommer individuelt innpakket, perfekt til godteposer, kiosksalg, festbord eller som en morsom overraskelse i helgekosen. Denne storpakken inneholder 24 ruller à 20 g – totalt 480 g – og gir en kombinasjon av sødme, syrlighet og fruktig smak. Den myke og seige konsistensen gjør godteriet til en favoritt blant både barn og voksne. 24 stk innpakkede godteriruller à 20 g Totalt 480 g per eske Smak: frisk og søt vannmelon Fargerikt og lekent design Perfekt til fest, butikk og godteposer Vidal Rolla Belta, vannmelon godteri, godterirull, storpakke godteri, fruktgodteri, innpakket godteri, Vidal godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
24 × 20 g
119 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 24 × 20 g | 119 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 229 kr | −48 % | 247,92 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Rolla Belta Vannmelon 24x20g Storpakk
Denne varen · 24 × 20 g
119 kr · 247,92 kr/kg · laveste 119 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr