Billigmarkedet
billigmarkedet.no
3 kg
429 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 429 kr
- Enhet
- 143 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 3 kg
Fargerike regnbueruller med fruktig smak gjør dette til et fristende valg for deg som liker seigt godteri med et lekent uttrykk. De fargerike rullene passer perfekt i godteriskålen og gir en morsom smågodtfølelse med både sødme, friskhet og god tyggemotstand. Storpakken på hele 3kg gjør produktet godt egnet til fest, bursdag, godteribord, kiosk, arrangementer eller som påfyll til smågodt og løsvekt. Dette er et supert valg når du vil ha en stor mengde fargerikt godteri som både ser bra ut og smaker godt. Innhold: 3kg Smak: Frukt Type: Regnbueruller Konsistens: Myk og seig Størrelse: Storpakk Merke: Vidal EAN: 8413178297318 🍬 Sjekk også resten av vårt store utvalg av godteri, surt godteri og søtsaker til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: regnbuegodteri, rainbow rolls, fargerikt godteri, seigt godteri, fruktgodteri, smågodt, løsvekt godteri, godteribord, festgodteri, bursdagsgodt, kioskvarer, kilospakke godteri, godteri til arrangement, søtsaker, godteri til deling
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
3 kg
429 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 3 kg | 429 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 429 kr | −0 % | 143 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 429 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Regnbueruller 3kg | Storpakk
Denne varen · 3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
850 g
119 kr · 140 kr/kg · laveste 119 kr
100 × 10,5 g
189 kr · 180 kr/kg · laveste 189 kr
14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr