Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
124 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −34 %
- Ordinær
- 189 kr
- Enhet
- 496 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Datovarer · 250 g
Tribulus terrestris har også lenge vært brukt i indiske Ayurveda, kjent som gokshura / sarrata. I de senere årene har Tribulus terrestris blitt mer og mer populært. Tribulus Terrestris Pulver Økologisk 250g (Tribulus terrestris) Ingredienser: Økologisk Tribulus Terrestris Emballasje: Stående pose med klips forsegling Best Før: 07.2026 Opphavsland: India Økologisk Sertifisering NL-BIO-01 Tribulus terrestris er en blomstrende plante som kan funnes mange steder i verden. Det er en av de urtene som brukes i Kina, med kinesisk navn «Bai Ji Li». Tribulus terrestris har også lenge vært brukt i indiske Ayurveda, kjent som gokshura / sarrata. I de senere årene har Tribulus terrestris blitt mer og mer populært. Video –> Tribulus terrestris: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer:
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
124 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 250 g | 124 kr Billigst nå | I kassen | — | 189 kr | −34 % | 496 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 124 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Tribulus Terrestris Pulver Økologisk 250g
Denne varen · 250 g
124 kr · 496 kr/kg · laveste 124 kr
60 g
84 kr · 140 kr/100 g · laveste 84 kr
250 g
89 kr · 356 kr/kg · laveste 89 kr
250 g
99 kr · 396 kr/kg · laveste 99 kr
250 g
135 kr · 540 kr/kg · laveste 135 kr
250 g
159 kr · 636 kr/kg · laveste 159 kr