Billigmarkedet
billigmarkedet.no
3,2 kg
119 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 349 kr
- Enhet
- 37,19 kr/kg
- Dato
- 30. sep. 2026 · Best før

Grahns Konfektyr · 3,2 kg
Her får du en raus storpakning med syrlig gelégodteri formet som flasker, med frisk smak av appelsin og cola. De svarte og oransje flaskene gir et tøft og fargerikt uttrykk i godteriskålen, samtidig som den seige konsistensen og syrlige smaken gjør dem til en favoritt for deg som liker surt godteri. Storpakken på hele 3,2kg passer perfekt til fest, bursdag, godteribord, kiosk, arrangementer, pauserom eller som påfyll til smågodt og løsvekt. Dette er et godt valg når du vil ha flere kilo smakfullt godteri klart til deling, servering eller salg. Innhold: 3,2kg Smak: Appelsin og cola Type: Syrlig gelégodteri Form: Flasker Farge: Svart og oransje Størrelse: Storpakk Merke: Grahns EAN: 7331057166054 Best før dato: 30.09.26 Sjekk også resten av vårt store utvalg av surt godteri, vingummi og søtsaker til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: appelsincola godteri, black orange godteri, sure flasker, geléflasker, colaflasker, appelsingodteri, sur vingummi, løsvekt godteri, kioskvarer, festgodteri, godteribord, seigt godteri, syrlig smågodt, svensk godteri, storpakning godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
3,2 kg
119 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 3,2 kg | 119 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 349 kr | −66 % | 37,19 kr/kg | 30. sep. 2026 Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 119 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Grahns Appelsincolaflaske Sur 3,2kg | Storpakk
Denne varen · 3,2 kg
119 kr · 37,19 kr/kg · laveste 119 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
2 kg
289 kr · 137,62 kr/kg · laveste 289 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr