Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 g
349 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 349 kr
- Enhet
- 102,65 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

20 g
Morsomme gelédyr med fruktige smaker i praktiske småposer, perfekt når du vil ha godteri som er enkelt å dele ut. Hver pose inneholder mykt og seigt gelégodteri med smak av blant annet jordbær, sitron, appelsin, eple og ananas 🍓 Storpakken inneholder hele 170 individuelt pakkede poser à 20g, totalt 3,4kg. Dette gjør den perfekt til barneselskap, godteposer, fiskedam, kiosk, arrangementer, skoleavslutninger, premier eller andre anledninger der du trenger mange porsjonspakker med godteri. Innhold: 170 poser à 20g Totalvekt: 3,4kg Smak: Jordbær, sitron, appelsin, eple og ananas Type: Gelégodteri Form: Dyr Format: Individuelt pakkede småposer Størrelse: Storpakk Merke: JoJo EAN: 7350015222618 Sjekk også resten av vårt store utvalg av godteri, småposer og søtsaker til lave priser. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Nøkkelord: småposer godteri, gelédyr, jelly animals, porsjonspakket godteri, godteri til utdeling, godteposer, fiskedam godteri, barnebursdag godteri, kioskvarer, festgodteri, premier til barn, fruktgodteri, vingummidyr, godteri storpakning, seigt godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
20 g
349 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 20 g | 349 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 349 kr | −0 % | 102,65 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 349 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
JoJo Jelly Animals 20g x 170stk | Storpakk
Denne varen · 20 g
349 kr · 102,65 kr/kg · laveste 349 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr