Billigmarkedet
billigmarkedet.no
100-pk
299 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 299 kr
- Enhet
- 175,88 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

100-pk
Vidal Pom Painter er morsomme og populære kjærligheter som farger tungen i sterke og lekne farger. En sikker vinner blant barn og unge, og perfekt som blikkfang i butikk, på arrangementer eller til fest og moro. Denne varianten leveres i en praktisk automat med hele 100 individuelle kjærligheter, noe som gjør den ideell til kiosker, bursdager, barnearrangementer eller for deg som vil ha mye moro i én pakke. Smaken er søt og fruktig, og effekten med farget tunge gjør opplevelsen ekstra gøyal. Detaljer: Type: Kjærlighet / slikkepinne Effekt: Farger tungen Antall: 100 stk Total vekt: 1700g Emballasje: Automat EAN: 8413178337236 🍭 Se også vårt store utvalg godteri, kjærligheter og morsomme favoritter til fest og hverdag. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 📦 Nøkkelord: kjærligheter, slikkepinner, fargetunge godteri, barnegodteri, festgodteri, storpakk godteri, automatgodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
100-pk
299 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 100-pk | 299 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 299 kr | −0 % | 175,88 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 299 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Pom Painter kjærligheter 100pk | Storpakk | Farger tungen
Denne varen · 100-pk
299 kr · 175,88 kr/kg · laveste 299 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr
2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr