0,33 l
14,85 kr/l · −75 % · 4,9 kr · Holdbart
Statistikk
Enhetspris for drikke — kr/l — på tvers av datovarehyllene. Median og laveste viser hva som er vanlig her, ikke hva Kiwi tar for ferskvare. Varer som ligger klart under median merkes som uvanlig lave.
Prisjakt har lang historikk, men dataene deres er ikke åpne. Vi bruker egne daglige uthentinger, og serien blir tettere for hver scrape.
Brus, saft, iste og plantedrikk per liter.
Varer med vekt
101
Laveste kr/l
14,85
Median
60
Typisk spenn
42,12–90,91
Median ordinær
90
Alle synlige tilbud omregnet til kr/l.
Median og bunnen for hver uthentingsdag. Stiplet linje er median ordinær pris i butikkene.
Minst 25 prosent under median, og i nedre kvartil. Det er et sterkere signal enn butikkens egen «førpris».
0,33 l
14,85 kr/l · −75 % · 4,9 kr · Holdbart
1,5 l
15,27 kr/l · −75 % · 22,9 kr · Holdbart
0,5 l
19,8 kr/l · −67 % · 9,9 kr · Holdbart
500 ml
20 kr/l · −67 % · 10 kr · Billigmarkedet
500 ml
24 kr/l · −60 % · 12 kr · Godtesjuk
1500 ml
24,6 kr/l · −59 % · 36,9 kr · Holdbart
1500 ml
24,6 kr/l · −59 % · 36,9 kr · Holdbart
0,8 l
24,87 kr/l · −59 % · 19,9 kr · Holdbart
1 l
24,9 kr/l · −59 % · 24,9 kr · Holdbart
1 l
24,9 kr/l · −59 % · 24,9 kr · Holdbart
0,5 l
29,8 kr/l · −50 % · 14,9 kr · Holdbart
330 ml
30 kr/l · −50 % · 9,9 kr · Holdbart
330 ml
30 kr/l · −50 % · 9,9 kr · Holdbart
315 ml
31,75 kr/l · −47 % · 10 kr · Superkul
300 ml
33,33 kr/l · −44 % · 10 kr · Godtesjuk
500 ml
33,8 kr/l · −44 % · 16,9 kr · Holdbart
473 ml
35,73 kr/l · −40 % · 16,9 kr · Holdbart
1 l
36,9 kr/l · −39 % · 36,9 kr · Holdbart
1 l
36,9 kr/l · −39 % · 36,9 kr · Holdbart
1 l
36,9 kr/l · −39 % · 36,9 kr · Holdbart
1 l
36,9 kr/l · −39 % · 36,9 kr · Holdbart
1 l
36,9 kr/l · −39 % · 36,9 kr · Holdbart
315 ml
38,1 kr/l · −37 % · 12 kr · Superkul
355 ml
39,15 kr/l · −35 % · 13,9 kr · Holdbart
500 ml
39,8 kr/l · −34 % · 19,9 kr · Holdbart
0,33 l
42,12 kr/l · −30 % · 13,9 kr · Holdbart
Sortert etter kr/l, lavest først.
0,33 l
14,85 kr/l · −75 % · 4,9 kr · Holdbart
1,5 l
15,27 kr/l · −75 % · 22,9 kr · Holdbart
0,5 l
19,8 kr/l · −67 % · 9,9 kr · Holdbart
500 ml
20 kr/l · −67 % · 10 kr · Billigmarkedet
500 ml
24 kr/l · −60 % · 12 kr · Godtesjuk
1500 ml
24,6 kr/l · −59 % · 36,9 kr · Holdbart
1500 ml
24,6 kr/l · −59 % · 36,9 kr · Holdbart
0,8 l
24,87 kr/l · −59 % · 19,9 kr · Holdbart
1 l
24,9 kr/l · −59 % · 24,9 kr · Holdbart
1 l
24,9 kr/l · −59 % · 24,9 kr · Holdbart
0,5 l
29,8 kr/l · −50 % · 14,9 kr · Holdbart
330 ml
30 kr/l · −50 % · 9,9 kr · Holdbart
330 ml
30 kr/l · −50 % · 9,9 kr · Holdbart
315 ml
31,75 kr/l · −47 % · 10 kr · Superkul
300 ml
33,33 kr/l · −44 % · 10 kr · Godtesjuk
500 ml
33,8 kr/l · −44 % · 16,9 kr · Holdbart
473 ml
35,73 kr/l · −40 % · 16,9 kr · Holdbart
1 l
36,9 kr/l · −39 % · 36,9 kr · Holdbart
1 l
36,9 kr/l · −39 % · 36,9 kr · Holdbart
1 l
36,9 kr/l · −39 % · 36,9 kr · Holdbart
1 l
36,9 kr/l · −39 % · 36,9 kr · Holdbart
1 l
36,9 kr/l · −39 % · 36,9 kr · Holdbart
315 ml
38,1 kr/l · −37 % · 12 kr · Superkul
355 ml
39,15 kr/l · −35 % · 13,9 kr · Holdbart
500 ml
39,8 kr/l · −34 % · 19,9 kr · Holdbart
0,33 l
42,12 kr/l · −30 % · 13,9 kr · Holdbart
200 ml
45 kr/l · −25 % · 9 kr · Godtesjuk
330 ml
45,45 kr/l · −24 % · 15 kr · Godtesjuk
330 ml
45,45 kr/l · −24 % · 15 kr · tights.no
250 ml
51,6 kr/l · −14 % · 12,9 kr · Holdbart
250 ml
51,6 kr/l · −14 % · 12,9 kr · Holdbart
320 ml
52,81 kr/l · −12 % · 16,9 kr · Holdbart
240 ml
53,75 kr/l · −10 % · 12,9 kr · Holdbart
500 ml
56 kr/l · −7 % · 28 kr · Billigmarkedet
500 ml
56 kr/l · −7 % · 28 kr · Billigmarkedet
500 ml
56 kr/l · −7 % · 28 kr · Billigmarkedet
500 ml
56 kr/l · −7 % · 28 kr · Billigmarkedet
500 ml
56 kr/l · −7 % · 28 kr · Billigmarkedet
500 ml
56 kr/l · −7 % · 28 kr · Billigmarkedet
500 ml
56 kr/l · −7 % · 28 kr · Billigmarkedet
650 ml
56,92 kr/l · −5 % · 37 kr · Billigmarkedet
500 ml
58 kr/l · −3 % · 29 kr · Billigmarkedet
500 ml
58 kr/l · −3 % · 29 kr · Billigmarkedet
650 ml
60 kr/l · +0 % · 39 kr · Billigmarkedet
650 ml
60 kr/l · +0 % · 39 kr · Billigmarkedet
650 ml
60 kr/l · +0 % · 39 kr · Billigmarkedet
650 ml
60 kr/l · +0 % · 39 kr · Billigmarkedet
650 ml
60 kr/l · +0 % · 39 kr · Billigmarkedet
650 ml
60 kr/l · +0 % · 39 kr · Billigmarkedet
500 ml
60 kr/l · +0 % · 30 kr · Nakama
500 ml
60 kr/l · +0 % · 30 kr · Nakama
490 ml
61,22 kr/l · +2 % · 30 kr · Nakama
500 ml
63 kr/l · +5 % · 31,5 kr · Nakama
315 ml
63,49 kr/l · +6 % · 20 kr · Nakama
315 ml
63,49 kr/l · +6 % · 20 kr · Nakama
330 ml
69,7 kr/l · +16 % · 23 kr · Godtesjuk
330 ml
69,7 kr/l · +16 % · 23 kr · Godtesjuk
330 ml
69,7 kr/l · +16 % · 23 kr · Nakama
330 ml
69,7 kr/l · +16 % · 23 kr · Nakama
320 ml
71,88 kr/l · +20 % · 23 kr · Nakama
600 ml
75 kr/l · +25 % · 45 kr · Nakama
600 ml
75 kr/l · +25 % · 45 kr · Nakama
500 ml
78 kr/l · +30 % · 39 kr · Nakama
500 ml
78 kr/l · +30 % · 39 kr · Nakama
500 ml
78 kr/l · +30 % · 39 kr · Nakama
500 ml
78 kr/l · +30 % · 39 kr · Nakama
500 ml
82,6 kr/l · +38 % · 41,3 kr · Nakama
345 ml
84,06 kr/l · +40 % · 29 kr · Billigmarkedet
340 ml
88,24 kr/l · +47 % · 30 kr · Nakama
340 ml
88,24 kr/l · +47 % · 30 kr · Nakama
340 ml
88,24 kr/l · +47 % · 30 kr · Nakama
500 ml
90 kr/l · +50 % · 45 kr · Nakama
500 ml
90 kr/l · +50 % · 45 kr · Nakama
500 ml
90 kr/l · +50 % · 45 kr · Nakama
500 ml
90 kr/l · +50 % · 45 kr · Nakama
330 ml
90,91 kr/l · +52 % · 30 kr · Nakama
330 ml
90,91 kr/l · +52 % · 30 kr · Nakama
425 ml
91,76 kr/l · +53 % · 39 kr · Nakama
425 ml
91,76 kr/l · +53 % · 39 kr · Nakama
425 ml
91,76 kr/l · +53 % · 39 kr · Nakama
250 ml
92 kr/l · +53 % · 23 kr · Nakama
250 ml
92 kr/l · +53 % · 23 kr · Nakama
330 ml
93,94 kr/l · +57 % · 31 kr · tights.no
440 ml
102,27 kr/l · +70 % · 45 kr · Nakama
235 ml
106,38 kr/l · +77 % · 25 kr · Billigmarkedet
235 ml
106,38 kr/l · +77 % · 25 kr · Billigmarkedet
360 ml
108,33 kr/l · +81 % · 39 kr · Nakama
275 ml
109,09 kr/l · +82 % · 30 kr · Nakama
355 ml
109,86 kr/l · +83 % · 39 kr · Nakama
255 ml
113,73 kr/l · +90 % · 29 kr · Nakama
350 ml
114,29 kr/l · +90 % · 40 kr · Nakama
250 ml
120 kr/l · +100 % · 30 kr · Nakama
250 ml
120 kr/l · +100 % · 30 kr · Nakama
250 ml
120 kr/l · +100 % · 30 kr · Nakama
250 ml
120 kr/l · +100 % · 30 kr · Nakama
8 × 112 g
131,58 kr/l · +119 % · 70 kr · Nakama
400 g
200,25 kr/l · +234 % · 80,1 kr · Natur
240 ml
229,17 kr/l · +282 % · 55 kr · Nakama
300 g
499 kr/l · +732 % · 149,7 kr · Bodystore
300 g
499 kr/l · +732 % · 149,7 kr · Bodystore
50 g
735 kr/l · +1125 % · 36,75 kr · Økoland