Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
169 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 134,13 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 14 × 90 g
Vidal Mega Sweet Mix gir deg et spekter av søte smaker i én pakke! Denne blandingen er fylt med smakfulle godteribiter som kombinerer saftig fruktighet med deilig sødme og en lett sprø konsistens. Perfekt for deg som elsker variasjon og ønsker å skjemme bort smaksløkene med både klassiske og lekne godterismaker. Med sin fargerike miks er dette et ideelt valg til fest, bursdag, filmkveld eller som en liten overraskelse i hverdagen. Den praktiske storpakken inneholder 14 poser à 90 g , totalt 1260 g , perfekt for deling eller som butikk- og kioskvare. Fargerik blanding av søte godteribiter Kombinerer saftig og sprø konsistens 14 poser à 90 g – totalt 1260 g Perfekt til fest, bursdag og helgekos Populært valg for alle som elsker søtt godteri Vidal Mega Sweet Mix, søtt godteri, godteriblanding, storpakke godteri, Vidal vingummi, fruktgodteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
169 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 14 × 90 g | 169 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 249 kr | −32 % | 134,13 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 169 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Mega Sweet Mix 14x90g Storpakk
Denne varen · 14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr
14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr
14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr