Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
139 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 259 kr
- Enhet
- 110,32 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 14 × 90 g
Er du glad i søtt og surt godteri med jordbærsmak? Nå får du hele 14 poser av de populære VIDAL Sour Straws Strawberry 90g samlet i en praktisk storpakke – perfekt for storforbrukere, bursdager, foreninger eller butikker som ønsker påfyll til godterihylla. De røde, sukkerstrødde sugerørene har en intens jordbærsmak og en herlig syrlig twist som gjør dem uimotståelige. Bruk dem som vanlig godteri, eller dypp dem i brus og drikke – de fungerer faktisk også som ekte sugerør! Med denne storpakken får du mye godteri for pengene og en smaksopplevelse som garantert vekker oppmerksomhet. Detaljer Innhold: 14 poser à 90g (totalt 1260g) Smak: Jordbær – sur og søt Kan brukes som både godteri og sugerør Perfekt for barnebursdager, kiosker og deling EAN: 8413178339025 (enkeltpose) Merke: Vidal (spansk) 📦 Sjekk også våre andre storpakker med surt godteri og favoritter fra Vidal – ideelt for arrangementer, påfyll og gode kjøp i større mengde. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: storpakke godteri, surt jordbærgodteri, Vidal storpakke, godteri til fest, sure sugerør i eske, godteri til kiosk, smågodt i bulk, surt snacks, jordbærstrimler, godteri med rabatt
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
139 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 14 × 90 g | 139 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 259 kr | −46 % | 110,32 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 139 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Sour Straws Jordbær 14x90g | Storpakk surte jordbærsugerør
Denne varen · 14 × 90 g
139 kr · 110,32 kr/kg · laveste 139 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr
14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr