Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
179 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 239 kr
- Enhet
- 142,06 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 14 × 90 g
Vidal Rainbow Pensler er fargerike og seige godteripinner med en perfekt balanse av syrlig og søt smak. Disse regnbuefargede “pencils” gir en frisk smakseksplosjon som både barn og voksne elsker. Med sin lekne form og fruktige smak er de ideelle som lørdagsgodt, til bursdager, festbord eller som en morsom overraskelse i hverdagen. Den praktiske posestørrelsen gjør dem enkle å dele. Produktet selges som en storpakk med 14 poser à 90 g , totalt 1260 g , perfekt for kiosker, butikker eller storhusholdning. Fargerikt og lekent design – populært hos barn og voksne 14 poser à 90 g – totalt 1260 g Perfekt til fest, bursdag og helgekos Individuelt pakket for enkel deling Vidal Rainbow Pensler, regnbue godteri, sure pencils, sursøtt godteri, storpakke godteri, Vidal vingummi
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
179 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 14 × 90 g | 179 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 239 kr | −25 % | 142,06 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 179 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Rainbow Pensler 14x90g Storpakk
Denne varen · 14 × 90 g
179 kr · 142,06 kr/kg · laveste 179 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr
14 × 90 g
239 kr · 189,68 kr/kg · laveste 239 kr
14 × 90 g
249 kr · 197,62 kr/kg · laveste 249 kr