Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
239 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 239 kr
- Enhet
- 189,68 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 14 × 90 g
Vidal Sure Pensler Jordbærkjerne er seige vingummi-sugerør med intens jordbærsmak og et syrlig sukkerlag som gir en frisk smakseksplosjon. Den myke konsistensen og den fruktige kjernen gjør dem til en favoritt blant både barn og voksne som elsker kombinasjonen av søtt og surt. Med sitt fargerike og lekne design passer disse penslene perfekt til fest, bursdag, filmkveld eller som en morsom overraskelse i hverdagen. Produktet selges som en storpakk med 14 poser à 90 g , totalt 1260 g , ideelt for kiosker, butikker eller storhusholdning. Sure vingummi-sugerør med jordbærkjerne Myk og seig tekstur med syrlig sukkerlag 14 poser à 90 g – totalt 1260 g Perfekt til fest, bursdag og helgekos Populært valg for surt godteri-elskere Vidal Sure Pensler, jordbærkjerne godteri, sure sugerør, sursukret vingummi, storpakke godteri, Vidal vingummi
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
239 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 14 × 90 g | 239 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 239 kr | −0 % | 189,68 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 239 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Sure Pensler Jordbærkjerne 14x90g Storpakk
Denne varen · 14 × 90 g
239 kr · 189,68 kr/kg · laveste 239 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
14 × 90 g
179 kr · 142,06 kr/kg · laveste 179 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr